biber
biber fiyatları

Western union ile yurtdışından ödeme yapabilmeniz için, satış danışmanımız ile görüşmeniz gerekmektedir.

Kart Sahibi Adı / Soyadı

16 Haneli Kart Numaranız

Son Kullanma Tarihi

-

CVC Kodu

Taksit Sayısı

Not: Adı geçen ürün/ürünleri kredi kartı bilgilerimi vererek satın almayı taahhüt ve kabul ediyorum. Ödeme yapıldıktan sonra satış danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Sipariş Formu

Siparişinizi doldurmadan önce kesinlikle ödeme yapacağınız türü seçiniz.

western union ile ödeme

Kredi kartı ile ödeme

western union ile ödeme

Kapıda nakit ödeme

western union ile ödeme

Hesaba havale

western union ile ödeme

Western Union ile ödeme

İsim Soyisim

E-mail

Telefon

Ürün

Adet

Şehir / Ülke

Yurtdışı
Yurtiçi

Şehir

Ülke

Adres

Sipariş Notu

Lütfen güvenlik kodunu büyük harfle ve doğru giriniz
Güvenlik Kodu : Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodunu Girin :
kredi kartı güvenliği

kargo seçenekleri 5neden
Biber Hapı | Acı Biber Hapı | Biber Hapı Sipariş | Google Sitemap | RSS | Google Search
Uyarı!... Biber hapı bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden acibiberhapi.org sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.
Zayıflama yöntemlerinden biri olan lw6090 besin takviyesi kullanımı size fayda sağlayabilir. Bunun haricinde fx15 bitkisel gıda takviyesinden de faydalanabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulup bölgesel zayıflama için zayıflama yöntemlerimizi okuyabilirsiniz.
indir, bedava oyun indir yasaklı sitelere giriş zayıflama ayakkabısı Termojenik yağ yakıcı lw6090 zayıflama hapı ile kilolarınızdan kurtulun. yandex browser Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüy problemleri başladı. tüy dökücü ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz. rx1 ile sağlıklı ve kalıcı zayıflamak çok kolay. liposhot ile meyve suyu içerek kilolarınızı verebilirsiniz.